student

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach WRPO 2014-2020, rozpoczyna realizację projektu pn.:

”UPOWSZECHNIENIE TECHNOLOGICZNIE WSPOMAGANEJ DIAGNOSTYKI FUNKCJONALNEJ I REHABILITACJI DZIECI I MŁODYCH DOROSŁYCH Z MÓZGOWYM PORAŻENIEM DZIECIĘCYM W WOJEWÓDZTWIE WIELKOPOLSKIM”
nr projektu RPWP.07.02.02-30-0001/18

 

Głównym celem realizacji programu jest poprawa jakości chodu dzieci i młodych dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym na terenie województwa wielkopolskiego, poprzez zwiększenie dostępności do nowoczesnych metod diagnostyki i rehabilitacji.
Projekt jest on skierowany do dzieci i młodych dorosłych między 5 a 21 rokiem życia, u których rozpoznano mózgowe porażenie dziecięce. Szczegółowe kryteria kwalifikacji przesyłamy w załączeniu do niniejszej wiadomości.
Realizacja projektu rozpoczyna się JUŻ WIOSNĄ 2019r.
W ramach projektu powstanie Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m.in. zrobotyzowane systemy wykorzystujące wirtualną rzeczywistość, gdzie w ślad za światowymi trendami, stosowane będą nowoczesne metody w rehabilitacji zaburzeń chodu.


Zgłoszenia do projektu odbywają się:
• Za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - w temacie prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka lub młodego dorosłego,
• za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres Szpitala tj: Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi UM w Poznaniu, ul. 28 czerwca 1956r. 135/147, 61-545 Poznań z dopiskiem „kwalifikacje - MPD” –zalecamy list polecony,
• osobiście w siedzibie Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. Wiktora Degi UM w Poznaniu, w Kancelarii Szpitalnej – wejście G, parter pokój nr 24, w zamkniętej kopercie adresowanej na szpital z dopiskiem „kwalifikacje - MPD”.

 

Załączniki do projektu.
- zgłoszenie-formularz [pobierz, PDF – 245KB]
- druk-świadoma zgoda [pobierz, PDF – 153KB]
- szczegółowe kryteria kwalifikacji do projektu MPD – O-RSK i W. Degi UM w Poznaniu [pobierz, PDF – 90KB]